Розповідаємо про те, як харчуватися на наступний день після ситного застілля, яке закінчилось вночі. Наступного після переїдання дня варто не влаштовувати розвантаження, а дотримуватися нормальної кількості споживання їжі.
Хоча б на декілька днів необхідно виключити з раціону глютеновмісні продукти (вироби з пшениці (хліб, манна крупа, макаронні вироби, кус-кус, булгур), страви з паніровкою, продукти, що містять харчові додатки Е150, E160, E411, E471, ковбасні вироби, чіпси, картоплю-фрі, пиво, бульйонні кубики, какао, розчинну каву, продукти з цукром, солодощі, молоко (окрім кисломолочних продуктів).
Харчування повинне складатись із білків, жирів та вуглеводів у такій пропорції: 30%, 10%, 60%. З них, білки – це біле м’ясо, риба, кисломолочний сир (жирністю від 5% до 9%). Їх потрібно споживати до 250 г на день. Жири – виключно рослинні олії (окрім соняшникової): оливкова, виноградних кісточок, лляна, гірчична, шипшинова, розторопші. Їх у раціоні повинно бути не менше 25-30 г на день. Вуглеводи – овочі (включаючи картоплю) та фрукти – від 500 г на день.
Для снідонку можете обрати:
2 яйця + сир + овочі;
або
сир 150 г + фрукти/ягоди + чайна ложка меду.
Що робити після переїдання
Допомогти організму повернути форму самостійно. Для цього в наступні після переїдання дні, перш за все, необхідно випивати не менше 1,5 літри звичайної (негазованої) води. Якщо ви переїли жирною їжі, додайте у воду сік лимона (половина лимона на 1 літр води). Звичайна вода, без жодних додатків, теж буде помічною. Адже організм спершу потрібно очистити від неперетравленої їжі, додати води клітинам, які її недоотримали через погану роботу кишківника, а також, підвищити лімфовідтік (багато лімфатичних вузлів розміщені поблизу товстого кишківника).
Ідеї смачних та корисних сніданків ви можете знайти тут.